Každý týden ve čtvrtek závoz do Prahy, Mladé Boleslavi a okolí dálnice D10. V pátek Liberecko, Turnovsko a Českodubsko. Otevřený je i Letní výčep v Trávníčku!

Začínáme třetí sezónu!

Je to tak. V minulých dvou letech jsme se lecčemu přiučili, navázali jsme spolupráci se třemi výtečnými sládky Alenkou, Michalem a Davidem, ale také s pořadateli kulturních akcí a kamennými pivovary, kde pro vás pivo vaříme. Mezi jejich osádkou jsme našli i dobré přátele.  Zároveň nezapomínáme na velký sen – vlastní kamenný pivovar v Trávníčku. Ve volných chvílích stále zvelebujeme historický Beranův hostinec. Těší nás, že se do rekonstrukce nádherných roubenek v Trávníčku pouští i další nadšenci. Uvařili jsme pro vás sedm různých svrchně kvašených speciálů. Některé si u vás získali takovou oblibu, že se budou pravidelně vracet. Mezi naše vlajkové lodě se vedle světlé Beranovy 11° zařadila na základě vašich ohlasů i Polotmavá 12°.

V roce 2020 za vámi vyjedeme na celou řadu kulturních akcí, jejich předběžný seznam najdete ZDE. Připravujeme pro vás také překvapení u našeho letního venkovního výčepu, který bychom rádi spustili v polovině května. 

Naše pivo si velmi často chválíte. A to je motor, který nás žene dopředu. Pivu pod Ještědem se daří.

DOBRÉ PIVO MUSÍ MÍTI ŘÍZEK!