Rozvoz piva až k vám domů je zpět! Vy objednáte, my přijedeme!

Blog, Strana 2

Informace o novinkách, pozvánky na nejdůležitější akce a drby z pivovaru.

 

Beranův jarní ALE 10°

V parostrojním pivovaru v Lobči jsme právě se sládky Michalem a Vaškem uvařili krásný jarní ejlík. Aby bylo pivko pěkně svěží a práce šla sládkům dobře od ruky, Antonín jim k vaření hrál na svoji zánovní heligonku a to hraní ho tak chytlo, že po návratu domů hned vyběhl až na ještědský kopec. Ochutnat můžete třeba u nás v Trávníčku před Beranovým hostincem! Těšíme se na vás!

EPM: 10,9 %
IBU: 32
Obsah alkoholu: 4,0 % obj.
Barva: Světlá
Suroviny: Voda, ječný slad (Pale Ale), chmelové produkty (Citra, Columbus).
Nefiltrováno, nepasterováno

Masopustní speciál

BRITISH GOLDEN ALE

První speciál sládka Davida vařený pro Beranův pivovar. Chmelený britskými chmely tak, aby měl „zelenou“ svěží chuť se zemitými kořenitými tóny a středně silnými ovocnými estery směřovanými na černý rybíz či ostružiny. Méně sycené. Světlá zlatá barva, nižší tělo, aby více vynikly chmely.

12,5 ° / 50 IBU / 9 EBC
Obsah alkoholu: 5 % obj.
Nefiltrováno, nepasterováno

Masopust v Trávníčku

Zveme vás k nám do podještědského Trávníčku na Čumprďáky, tedy masopust v podještědském nářečí.
Více informací o akci najdete na stránkách spolku dubáci.cz

 

Začínáme třetí sezónu!

Je to tak. V minulých dvou letech jsme se lecčemu přiučili, navázali jsme spolupráci se třemi výtečnými sládky Alenkou, Michalem a Davidem, ale také s pořadateli kulturních akcí a kamennými pivovary, kde pro vás pivo vaříme. Mezi jejich osádkou jsme našli i dobré přátele.  Zároveň nezapomínáme na velký sen – vlastní kamenný pivovar v Trávníčku. Ve volných chvílích stále zvelebujeme historický Beranův hostinec. Těší nás, že se do rekonstrukce nádherných roubenek v Trávníčku pouští i další nadšenci. Uvařili jsme pro vás sedm různých svrchně kvašených speciálů. Některé si u vás získali takovou oblibu, že se budou pravidelně vracet. Mezi naše vlajkové lodě se vedle světlé Beranovy 11° zařadila na základě vašich ohlasů i Polotmavá 12°.

V roce 2020 za vámi vyjedeme na celou řadu kulturních akcí, jejich předběžný seznam najdete ZDE. Připravujeme pro vás také překvapení u našeho letního venkovního výčepu, který bychom rádi spustili v polovině května. 

Naše pivo si velmi často chválíte. A to je motor, který nás žene dopředu. Pivu pod Ještědem se daří.

DOBRÉ PIVO MUSÍ MÍTI ŘÍZEK!

Dvojitá IPA

Beran pro vás na saních přivezl nový VÁNOČNÍ SPECIÁL! Double IPA má 17,1° a uvařil ji pro nás v Pivovaru Lobeč věhlasný mág Michal z Domácího pivovaru Partyzán. Chmelená je chmely Cascade, Amarillo a Citra, sypaná slady Pale Ale a Carared. Těšit se můžete na pořádnou hořkost IBU 78 a 7,1 % alkoholu.

„Beran, co to nesou v té parádní tašce?”

Je tu doba adventních trhů. A jelikož pro vás máme připravenou spoustu lahví, není nic lepšího, než je vložit do stylové plátěné tašky a tak z nich vyrobit originální vánoční dárek ????

Stránka 2 z 7 - 41 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.